EDH335M050A9BAA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 47 949
Tekniset tiedot
Parannus
Rubycon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Rubycon
Panasonic Industry
Nichicon
Nichicon
Varastossa: 629
Parametrisesti vastaava
Würth Elektronik
Würth Elektronik
3.3 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
EDH335M050A9BAA
DigiKeyn tuotenumero
EDH335M050A9BAA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDH335M050A9BAA
Kuvaus
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
EDH335M050A9BAA -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
16 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Rippelivirta korkealla taajuudella
20 mA @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,157" halk. (4,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,222" (5,65mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,169" pit. x 0,169" lev. (4,30mm x 4,30mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C