50SGV3R3M4X6.1 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Nichicon
Varastossa: 737
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Nichicon
Varastossa: 9 671
Tekniset tiedot
Varastossa: 2 894
Varastossa: 22
3.3 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
50SGV3R3M4X6.1
DigiKeyn tuotenumero
1189-50SGV3R3M4X6.1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
50SGV3R3M4X6.1
Kuvaus
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
50SGV3R3M4X6.1 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Rippelivirta matalalla taajuudella
14 mA @ 120 Hz
Osan tila
Vanhentunut
Rippelivirta korkealla taajuudella
21 mA @ 10 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,157" halk. (4,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,169" pit. x 0,169" lev. (4,30mm x 4,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C