50SJV3.3M4X6.1 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Nichicon
Varastossa: 1 163
Tekniset tiedot
Parannus
Nichicon
Varastossa: 9 671
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Würth Elektronik
Varastossa: 680
Parametrisesti vastaava
KEMET
Surge
3.3 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 3000 tuntia @ 105°C
50SJV3.3M4X6.1
DigiKeyn tuotenumero
50SJV3.3M4X6.1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
50SJV3.3M4X6.1
Kuvaus
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
50SJV3.3M4X6.1 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
14 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Rippelivirta korkealla taajuudella
21 mA @ 10 kHz
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,157" halk. (4,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,169" pit. x 0,169" lev. (4,30mm x 4,30mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C