C0805C223K1RALTU on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 3 893
Tekniset tiedot
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
0.022 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
C0805C223K1RALTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C223K1RALTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C223K1RALTU
Kuvaus
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C0805C223K1RALTU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)