0433AT62A0020001U
DigiKeyn tuotenumero
712-0433AT62A0020001UTR-ND - Rullattu teippi (TR)
712-0433AT62A0020001UCT-ND - Cut Tape (CT)
712-0433AT62A0020001UDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0433AT62A0020001U
Kuvaus
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
433MHz Siru RF-antennit 423MHz – 443MHz -4dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Johanson Technology Inc.
Paluuhäviö
-8,5dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vahvistus
-4dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
2 W
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminointi
Juotostina
Taajuus (keskikohta/kaista)
433MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusalue
423MHz – 443MHz
Korkeus (maks.)
0,047" (1,20mm)