ANT1204F002R0433A
DigiKeyn tuotenumero
311-1570-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1570-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1570-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT1204F002R0433A
Kuvaus
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
433MHz Siru RF-antennit 419MHz – 447MHz 0,79dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT1204F002R0433A -mallit
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Pulse Electronics
Paluuhäviö
-6,5dB
Sarja
Vahvistus
0,79dBi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Teho - maksimi
1 W
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus (keskikohta/kaista)
433MHz
Korkeus (maks.)
0,063" (1,60mm)
Taajuusalue
419MHz – 447MHz