ANT1204LL20R0433A
DigiKeyn tuotenumero
311-4604-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-4604-1-ND - Cut Tape (CT)
311-4604-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT1204LL20R0433A
Kuvaus
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Tarkka kuvaus
433MHz ISM Siru RF-antennit 0,83dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Pulse Electronics
Paluuhäviö
6,5dB
Sarja
Vahvistus
0,83dBi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Teho - maksimi
1 W
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
0,059" (1,50mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
433MHz