MX23A40SF1
DigiKeyn tuotenumero
670-3020-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MX23A40SF1
Kuvaus
CONN RCPT HSG 40POS 2.50MM
Tarkka kuvaus
40 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Musta 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Riviväli
0,173" (4,40mm)
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Irtotavara
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Jako
0,098" (2,50mm)