MX23A34SF1
MX23A34SF1
MX23A34SF1
DigiKeyn tuotenumero
670-1792-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MX23A34SF1
Kuvaus
CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Tarkka kuvaus
34 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Musta 0,098" (2,50mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MX23A34SF1 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Riviväli
0,173" (4,40mm)
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Irtotavara
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Jako
0,098" (2,50mm)