MX23A26NF1
DigiKeyn tuotenumero
670-1686-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MX23A26NF1
Kuvaus
CONN HEADER R/A 26POS 2.5MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 26 napainen 0,098" (2,50mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MX23A26NF1 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,122" (3,10mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,720" (18,30mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Messinki
Jako - liitäntä
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Riviväli - liitäntä
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Vedenpitävä
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A