IXTT20P50P
IXTT20P50P
DigiKeyn tuotenumero
238-IXTT20P50P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTT20P50P
Kuvaus
MOSFET P-CH 500V 20A TO268
Valmistajan vakio toimitusaika
37 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 500 V 20A (Tc) 460W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-268AA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IXTT20P50P -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
103 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
5120 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
460W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
500 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-268AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
450mOhm @ 10A, 10V