IXTK32P60P
DigiKeyn tuotenumero
238-IXTK32P60P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTK32P60P
Kuvaus
MOSFET P-CH 600V 32A TO264
Valmistajan vakio toimitusaika
37 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 600 V 32A (Tc) 890W (Tc) Läpivientiaukko TO-264 (IXTK)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IXTK32P60P -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
196 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
11100 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
890W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-264 (IXTK)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
350mOhm @ 16A, 10V