IXTH75N10 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
IXYS
Varastossa: 440
Tekniset tiedot
Samankaltainen
IXYS
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Microchip Technology
Varastossa: 16
Microchip Technology
Varastossa: 0
onsemi
onsemi
Varastossa: 295
Vishay Siliconix
Vishay Siliconix
N-kanavatyyppi 100 V 75A (Tc) 300W (Tc) Läpivientiaukko TO-247 (IXTH)
IXTH75N10
DigiKeyn tuotenumero
IXTH75N10-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTH75N10
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 75A TO247
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 4mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
260 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
4500 pF @ 25 V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Tehohäviö (maks.)
300W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247 (IXTH)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
20mOhm @ 37,5A, 10V