APT10M25BVRG on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
IXYS
Varastossa: 1 714
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 100 V 75A (Tc) Läpivientiaukko TO-247 [B]
APT10M25BVRG
DigiKeyn tuotenumero
APT10M25BVRG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APT10M25BVRG
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 75A TO247
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
25mOhm @ 500mA, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
225 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
5160 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
FET-tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
TO-247 [B]
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Päätuotenumero
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C