IXFT320N10T2 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
IXYS
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 100 V 320A (Tc) 1000W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-268AA
IXFT320N10T2
DigiKeyn tuotenumero
IXFT320N10T2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXFT320N10T2
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 320A TO268
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
430 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
26000 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
1000W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-268AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
3,5mOhm @ 100A, 10V