APHD1608LCGCK
DigiKeyn tuotenumero
754-2031-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-2031-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2031-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APHD1608LCGCK
Kuvaus
LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 570nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 1,9V 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APHD1608LCGCK -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,9V
Valm.
Virta - testi
2mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
100°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Standardi
Aallonpituus - huippu
574nm
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Linssin malli
Pyöreä, yläosassa kupu
Korkeus (maks.)
0,75mm
Linssin koko
0,70mm halk.