IXFT100N30X3HV
DigiKeyn tuotenumero
238-IXFT100N30X3HV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXFT100N30X3HV
Kuvaus
MOSFET N-CH 300V 100A TO268HV
Valmistajan vakio toimitusaika
38 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 300 V 100A (Tc) 480W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-268HV (IXFT)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IXFT100N30X3HV -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 4mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
122 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
7660 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
480W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
300 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-268HV (IXFT)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
13,5mOhm @ 50A, 10V