SPP15P10PLHXKSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-SPP15P10PLHXKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SPP15P10PLHXKSA1
Kuvaus
MOSFET P-CH 100V 15A TO220-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 100 V 15A (Tc) 128W (Tc) Läpivientiaukko PG-TO220-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SPP15P10PLHXKSA1 -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
62 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1490 pF @ 25 V
Pakkaustapa
Putki
Tehohäviö (maks.)
128W (Tc)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO220-3
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
200mOhm @ 11,3A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
2V @ 1,54mA