SUP70101EL-GE3
DigiKeyn tuotenumero
SUP70101EL-GE3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SUP70101EL-GE3
Kuvaus
MOSFET P-CH 100V 120A TO220AB
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) Läpivientiaukko TO-220AB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SUP70101EL-GE3 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
190 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
7000 pF @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
375W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220AB
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V