IPTC019N10NM5ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPTC019N10NM5ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPTC019N10NM5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPTC019N10NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPTC019N10NM5ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 31A/279A HDSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 31A (Ta), 279A (Tc) 3,8W (Ta), 300W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HDSOP-16-2
EDA/CAD-mallit
IPTC019N10NM5ATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,8V @ 210µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
160 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
12000 pF @ 50 V
Tehohäviö (maks.)
3,8W (Ta), 300W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-HDSOP-16-2
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,9mOhm @ 100A, 10V