IPT020N10N3ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
IPT020N10N3ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
IPT020N10N3ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPT020N10N3ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPT020N10N3ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 300A 8HSOF
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 300A (Tc) 375W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HSOF-8-1
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPT020N10N3ATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,5V @ 272µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
156 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
11200 pF @ 50 V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Tehohäviö (maks.)
375W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V