IPB320N20N3GATMA1
DigiKeyn tuotenumero
IPB320N20N3GATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
IPB320N20N3GATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPB320N20N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPB320N20N3GATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 200V 34A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 200 V 34A (Tc) 136W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TO263-3
EDA/CAD-mallit
IPB320N20N3GATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 90µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
29 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2350 pF @ 100 V
Tehohäviö (maks.)
136W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO263-3
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
32mOhm @ 34A, 10V