IPA60R190P6XKSA1
DigiKeyn tuotenumero
IPA60R190P6XKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPA60R190P6XKSA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 20.2A TO220-FP
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 20,2A (Tc) 34W (Tc) Läpivientiaukko PG-TO220-FP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPA60R190P6XKSA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 630µ
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
37 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1750 pF @ 100 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
34W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO220-FP
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
190mOhm @ 7,6A, 10V