IGK048B041SXTSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IGK048B041SXTSA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IGK048B041SXTSA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IGK048B041SXTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IGK048B041SXTSA1
Kuvaus
GANFET N-CH 40V 53A 16WLBGA
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 40 V 53A (Tc) 1,7W (Ta), 25W (Tc) Kiinnitys pintaan SG-UFWLB-16-2
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
4,8mOhm @ 5A, 5V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,9V @ 3mA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
9.1 nC @ 5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
600 pF @ 20 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
1,7W (Ta), 25W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
SG-UFWLB-16-2
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
5V