IGK048B041SXTSA1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | IGK048B041SXTSA1 |
Kuvaus | GANFET N-CH 40V 53A 16WLBGA |
Valmistajan vakio toimitusaika | 35 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 40 V 53A (Tc) 1,7W (Ta), 25W (Tc) Kiinnitys pintaan SG-UFWLB-16-2 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 4,8mOhm @ 5A, 5V |
Valm. | Vgs(th) (maks.) @ Id 2,9V @ 3mA |
Sarja | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 9.1 nC @ 5 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 600 pF @ 20 V |
Osan tila Aktiivinen | Tehohäviö (maks.) 1,7W (Ta), 25W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 40 V | Valmistajan laitepakkaus SG-UFWLB-16-2 |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 5V |