IAUT300N08S5N011ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IAUT300N08S5N011ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IAUT300N08S5N011ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IAUT300N08S5N011ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IAUT300N08S5N011ATMA1
Kuvaus
MOSFET_(75V 120V( PG-HSOF-8
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 80 V 410A (Tj) 375W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HSOF-8-1
EDA/CAD-mallit
IAUT300N08S5N011ATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,8V @ 275µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
231 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
16250 pF @ 40 V
Tehohäviö (maks.)
375W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
80 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
6V, 10V
Valmistajan laitepakkaus
PG-HSOF-8-1
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,1mOhm @ 100A, 10V