ACS37612LLUATR-010B3
DigiKeyn tuotenumero
620-ACS37612LLUATR-010B3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS37612LLUATR-010B3
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE 8-TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 1 kanavaa Hallin ilmiö Kaksisuuntainen 8-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Kategoria
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Valm.
Vasteaika
3,2µs
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - syöttö (maks.)
16mA
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Mittaukseen
AC/DC
Luokka
Autoteollisuus
Anturin tyyppi
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Asennustyyppi
Herkkyys
10mV/g
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Taajuus
DC – 120kHz
Valmistajan laitepakkaus
8-TSSOP
Lineaarisuus
±1%