IAUC60N04S6L039ATMA1 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 5 000
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 4 970
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 40 V 60A (Tc) 42W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8
IAUC60N04S6L039ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IAUC60N04S6L039ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IAUC60N04S6L039ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IAUC60N04S6L039ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IAUC60N04S6L039ATMA1
Kuvaus
IAUC60N04S6L039ATMA1
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
IAUC60N04S6L039ATMA1 -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
20 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±16V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1179 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
42W (Tc)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
4,02mOhm @ 30A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
2V @ 14µA