IAUC120N04S6N010ATMA1 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 4 980
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 40 V 150A (Tc) 150W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8-34
IAUC120N04S6N010ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IAUC120N04S6N010ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IAUC120N04S6N010ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IAUC120N04S6N010ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IAUC120N04S6N010ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 40V 150A TDSON-8-34
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
IAUC120N04S6N010ATMA1 -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
108 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
6878 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
150W (Tc)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C