BSZ050N03LSGATMA1
DigiKeyn tuotenumero
BSZ050N03LSGATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BSZ050N03LSGATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSZ050N03LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSZ050N03LSGATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 16A/40A 8TSDSON
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 16A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 50W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TSDSON-8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,2V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
35 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2800 pF @ 15 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
2,1W (Ta), 50W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TSDSON-8
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
5mOhm @ 20A, 10V