BSZ050N03LSGATMA1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BSZ050N03LSGATMA1 |
Kuvaus | MOSFET N-CH 30V 16A/40A 8TSDSON |
Valmistajan vakio toimitusaika | 61 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 30 V 16A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 50W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TSDSON-8 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 2,2V @ 250µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 35 nC @ 10 V |
Sarja | Vgs (maks.) ±20V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 2800 pF @ 15 V |
Osan tila Aktiivinen | Tehohäviö (maks.) 2,1W (Ta), 50W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 30 V | Valmistajan laitepakkaus PG-TSDSON-8 |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 4,5V, 10V | Päätuotenumero |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 5mOhm @ 20A, 10V |