BSC100N03MSGATMA1
DigiKeyn tuotenumero
BSC100N03MSGATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BSC100N03MSGATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC100N03MSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSC100N03MSGATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 12A/44A TDSON
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 12A (Ta), 44A (Tc) 2,5W (Ta), 30W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BSC100N03MSGATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
23 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1700 pF @ 15 V
Osan tila
Vanhentunut
Tehohäviö (maks.)
2,5W (Ta), 30W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V