2ED020I12F2XUMA1
DigiKeyn tuotenumero
2ED020I12F2XUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2ED020I12F2XUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
2ED020I12F2XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2ED020I12F2XUMA1
Kuvaus
IC GATE DRVR HALF-BRIDG DSO36-58
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolisilta porttiohjaimet IC Invertoiva, Invertoimaton PG-DSO-36-58
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
2ED020I12F2XUMA1 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Logiikan jännite - VIL, VIH
1,5V, 3,5V
Valmistaja
Infineon Technologies
Virta - huippulähtö (lähde, nielu)
2A, 2A
Sarja
Tulon tyyppi
Invertoiva, Invertoimaton
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Yläpuolen jännite - maks. (Bootstrap)
1200 V
Osan tila
Aktiivinen
Nousu/laskuaika (tyyp.)
30ns, 50ns
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Ohjattava konfiguraatio
Puolisilta
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kanavan tyyppi
Riippumaton
Pakkaus / kotelo
36-BSSOP (0,295", 7,50mm leveys), 32 johtoa
Ohjaimien lukumäärä
2
Valmistajan laitepakkaus
PG-DSO-36-58
Hilan tyyppi
IGBT
Päätuotenumero
Syöttöjännite
13V – 20V