IKD10N60RATMA1
DigiKeyn tuotenumero
IKD10N60RATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
IKD10N60RATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IKD10N60RATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IKD10N60RATMA1
Kuvaus
IGBT TRENCH FS 600V 20A TO252-3
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT Trench Field Stop 600 V 20 A 150 W Kiinnitys pintaan PG-TO252-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IKD10N60RATMA1 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kytkentäenergia
210µJ (päällä), 380µJ (pois päältä)
Valmistaja
Infineon Technologies
Tulon tyyppi
Standardi
Sarja
Hilan varaus
64 nC
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Td (päällä / pois päältä) @ 25°C
14ns/192ns
Osan tila
Aktiivinen
Testitila
400V, 10A, 23Ohm, 15V
IGBT-tyyppi
Trench Field Stop
Toimintalämpötila
-40°C – 175°C (TJ)
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
600 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
20 A
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Virta - kollektorin pulssi (Icm)
30 A
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO252-3
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
2,1V @ 15V, 10A
Päätuotenumero
Teho - maksimi
150 W