FX8-120S-SV(21)
FX8-120S-SV(21)
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX8-120S-SV(21)
DigiKeyn tuotenumero
H1219-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FX8-120S-SV(21)
Kuvaus
CONN RCPT 120POS SMD GOLD
Tarkka kuvaus
120,00 Napainen liitin Vastake, Keskinauhan koskettimet Kiinnitys pintaan Kulta
EDA/CAD-mallit
FX8-120S-SV(21) -mallit
Pakkaustapa
Putki
Pinoamiskorkeus liitettynä
3mm, 4mm
Liittimen tyyppi
Vastake, Keskinauhan koskettimet
Korkeus kortin yläpuolella
0,089" (2,26mm)
Napojen lukumäärä
120,00
Päätuotenumero
Jako
0,024" (0,60mm)