FX8-120P-SV(71)
FX8-120P-SV(71)
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX8-120P-SV(71)
DigiKeyn tuotenumero
H126130-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FX8-120P-SV(71)
Kuvaus
CONN HDR 120POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120,00 Napainen liitin Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FX8-120P-SV(71) -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
3mm
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,112" (2,85mm)
Napojen lukumäärä
120,00
Päätuotenumero
Jako
0,024" (0,60mm)