TR9LS1111T00CIMR6B
TR9LS1111T00CIMR6B
TR9LS1111T00CIMR6B
DigiKeyn tuotenumero
1939-1409-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9LS1111T00CIMR6B
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 60W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
54V 60 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TR9LS1111T00CIMR6B -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-20°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
DC-virtaliitinsarja, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C6
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
4,63" pit. x 2,11" lev. x 1,35" kork. (117,5mm x 53,5mm x 34,2mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Lähtöjännite
54V
Vakionumero
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
1,111A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
60 W