TR9CX375T00-IMR6B
TR9CX375T00-IMR6B
TR9CX375T00-IMR6B
DigiKeyn tuotenumero
1939-1300-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9CX375T00-IMR6B
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 18W
Tarkka kuvaus
48V 18 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
TR9CX375T00-IMR6B -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
-20°C – 40°C
Lähtöliitin
DC-virtaliitinsarja, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Koko/mitat
3,43" pit. x 1,85" lev. x 1,26" kork. (87,0mm x 47,0mm x 32,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
BSMI, CB, CCC, CE, cETLus, cULus, EAC, ETL, FCC, LPS, NOM, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Lähtöjännite
48V
Vakionumero
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
375mA
Päätuotenumero
Teho (wattia)
18 W