TR9CR3000T00-IM(R6B)
TR9CR3000T00-IM(R6B)
TR9CR3000T00-IM(R6B)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1293-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9CR3000T00-IM(R6B)
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 90W
Tarkka kuvaus
30V 90 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
TR9CR3000T00-IM(R6B) -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 50°C
Lähtöliitin
DC-virtaliitinsarja, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Koko/mitat
5,88" pit. x 2,47" lev. x 1,34" kork. (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Lähtöjännite
30V
Vakionumero
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
3A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
90 W