TR9CI3750T00IMR6BLPS
TR9CI3750T00IMR6BLPS
TR9CI3750T00IMR6BLPS
DigiKeyn tuotenumero
1939-1283-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9CI3750T00IMR6BLPS
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Tarkka kuvaus
24V 90 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
TR9CI3750T00IMR6BLPS -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Toimintalämpötila
0°C – 50°C
Lähtöliitin
DC-virtaliitinsarja, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Johdon pituus
31,5" (0,8m)
Koko/mitat
5,88" pit. x 2,47" lev. x 1,34" kork. (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Lähtöjännite
24V
Vakionumero
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
3,75A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
90 W