RR9KZ3157T00CIMR6B
RR9KZ3157T00CIMR6B
GTM96600 Series AC/DC Desktop Power Supplies from GlobTek PIO | DigiKey
RR9KZ3157T00CIMR6B
DigiKeyn tuotenumero
1939-RR9KZ3157T00CIMR6B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RR9KZ3157T00CIMR6B
Kuvaus
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 19V 60W
Tarkka kuvaus
19V 60 W AC/DC Ulkoinen Pöytätietokone, seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Johto, Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
RR9KZ3157T00CIMR6B -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Toimintalämpötila
-20°C – 40°C
Lähtöliitin
DC-virtaliitinsarja, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Johdon pituus
47,2" (1,20m)
Malli
Pöytätietokone, seinäkiinnike (luokka II)
Tuloliitin
IEC 320-C8, Moniteräinen (myydään erikseen)
Koko/mitat
4,63" pit. x 2,11" lev. x 1,44" kork. (117,5mm x 53,5mm x 36,6mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
BSMI, CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Lähtöjännite
19V
Virta - lähtö (maks.)
3,157A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
60 W