RR9KX1250T00CIMR6B
RR9KX1250T00CIMR6B
GTM96600 Series AC/DC Desktop Power Supplies from GlobTek PIO | DigiKey
RR9KX1250T00CIMR6B
DigiKeyn tuotenumero
1939-1152-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RR9KX1250T00CIMR6B
Kuvaus
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 48V 60W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48V 60 W AC/DC Ulkoinen Pöytätietokone, seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Johto, Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RR9KX1250T00CIMR6B -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-20°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
DC-virtaliitinsarja, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Pöytätietokone, seinäkiinnike (luokka II)
Tuloliitin
IEC 320-C8, Moniteräinen (myydään erikseen)
Tulon tyyppi
Johto, Moniteräinen (myydään erikseen)
Koko/mitat
4,63" pit. x 2,11" lev. x 1,44" kork. (117,5mm x 53,5mm x 36,6mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
BSMI, CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Lähtöjännite
48V
Vakionumero
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
1,25A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
60 W