05-50-D-0050-A-4-06-4-T-HF
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-50-D-0050-A-4-06-4-T-HF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-50-D-0050-A-4-06-4-T-HF
Kuvaus
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 50
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
Kategoria
Johtimien lukumäärä
50
Valmistaja
GCT
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
1,969" (50,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)