FFC2A36-50-0-T-R
DigiKeyn tuotenumero
2073-FFC2A36-50-0-T-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2073-FFC2A36-50-0-T-RCT-ND - Cut Tape (CT)
2073-FFC2A36-50-0-T-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFC2A36-50-0-T-R
Kuvaus
50W, 0.5MM, FFC CON, VERT, FLIP-
Tarkka kuvaus
50 napainen FFC, FPC liittimet Kontaktit, Pystysuuntaiset - 1-puoliset 0,020" (0,50mm) Kiinnitys pintaan
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Suora, Kartiomainen
Jänniteluokitus
30V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Napojen lukumäärä
50
Jako
0,020" (0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,5A per kosketin
FFC:n, FCB:n paksuus
0,30mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,205" (5,20mm)