FFC2A32-50-T
DigiKeyn tuotenumero
2073-FFC2A32-50-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2073-FFC2A32-50-TCT-ND - Cut Tape (CT)
2073-FFC2A32-50-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFC2A32-50-T
Kuvaus
CONN FFC VERT 50POS 0.5MM SMD
Tarkka kuvaus
50 napainen FFC, FPC liittimet Kontaktit, Pystysuuntaiset - 1-puoliset 0,020" (0,50mm) Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FFC2A32-50-T -mallit
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Kartiomainen
Jänniteluokitus
30V
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Napojen lukumäärä
50
Jako
0,020" (0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,2A
FFC:n, FCB:n paksuus
0,30mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,167" (4,25mm)