ERFSN035162RZ
DigiKeyn tuotenumero
5916-ERFSN035162RZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5916-ERFSN035162RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSN035162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERFSN035162RZ
Kuvaus
1206/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 16V 350 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
100 ms
Valmistaja
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
300 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1.2 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
16V
Koko/mitat
0,128" pit. x 0,065" lev. (3,25mm x 1,65mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
350 mA
Paksuus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Virta - laukaisu (It)
750 mA
Hyväksyjä
cURus
Virta - maks.
100 A