VMCG-65-MPBK-K
DigiKeyn tuotenumero
RPC1881-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VMCG-65-MPBK-K
Kuvaus
CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 2.56"
Tarkka kuvaus
Nylon, Ruuvikiinnitys, Salpaaminen, 2,559" (65,00mm) 1/16" (1,6mm) paksut piirilevyt
EDA/CAD-mallit
VMCG-65-MPBK-K -mallit
Lisävarusteen tyyppi
Nylon, Ruuvikiinnitys, Salpaaminen, 2,559" (65,00mm)
Sarja
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
1/16" (1,6mm) paksut piirilevyt