VMCG-135-MPBK-K
DigiKeyn tuotenumero
RPC5356-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VMCG-135-MPBK-K
Kuvaus
CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 5.31"
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Nylon, Ruuvikiinnitys, Salpaaminen, 5,315" (135,00mm) 1/16" (1,6mm) paksut piirilevyt
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VMCG-135-MPBK-K -mallit
Valmistaja
Essentra Components
Lisävarusteen tyyppi
Nylon, Ruuvikiinnitys, Salpaaminen, 5,315" (135,00mm)
Sarja
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
1/16" (1,6mm) paksut piirilevyt