VMCG-70-MPBK-K
DigiKeyn tuotenumero
RPC5358-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VMCG-70-MPBK-K
Kuvaus
CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 2.76"
Tarkka kuvaus
Nylon, Ruuvikiinnitys, Salpaaminen, 2,756" (70,00mm) 1/16" (1,6mm) paksut piirilevyt
EDA/CAD-mallit
VMCG-70-MPBK-K -mallit
Lisävarusteen tyyppi
Nylon, Ruuvikiinnitys, Salpaaminen, 2,756" (70,00mm)
Sarja
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
1/16" (1,6mm) paksut piirilevyt