EPC2010C
DigiKeyn tuotenumero
917-1085-2-ND - Rullattu teippi (TR)
917-1085-1-ND - Cut Tape (CT)
917-1085-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EPC2010C
Kuvaus
GANFET N-CH 200V 22A DIE OUTLINE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 200 V 22A (Ta) Kiinnitys pintaan Meisti
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
25mOhm @ 12A, 5V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 3mA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
5.3 nC @ 5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
+6V, -4V
Osan tila
Vanhentunut
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
540 pF @ 100 V
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
Meisti
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
5V